Celkem kategorií: 577; Celkem odkazů: 27447
Přidat odkaz do katalogu.

Dnes je: Čtvrtek 18. 07. 2024

Svátek má Drahomíra, zítra slaví Čeněk

Katalog internetových stránek

   

O serveru Katalog odkazů Alfa-Elchron

Zpět na hlavní stránku Alfa-Elchron


Jsme klasický katalog internetových stránek, ve kterém máte možnost ke každému odkazu přidat hodnocení s komentářem.

Jak v katalogu vyhledávat

Vyhledávání v katalogu je jednoduché a existuje pro něj několik možností.

První možností je zadání Vámi hledaného výrazu do vyhledávacího pole v horní části stránky, vybrání oblasti vyhledávání (tj. v katalogu nebo v celém internetu) a stisknutí tlačítka Hledej.
Uzavřete-li hledané sousloví z obou stran do uvozovek, budou vyhledány pouze odkazy, které obsahují daná slova vedle sebe v uvedeném pořadí. Například: "online hry" nebo "Jak podnikat na internetu".

Další možností je procházení logické nebo abecední struktury kategorií na hlavní stránce našeho katalogu.

Máte připomínky ke struktuře kategorií nebo faktickému zařazení odkazů? Neváhejte nás kontaktovat jsme tu pro Vás.


Hlavní části katalogu

Katalog

Odkazy v našem katalogu jsou primárně řazeny do logických kategorií podle druhu a oboru.

Novinky v katalogu

Je žebříček stránek v katalogu seřazený podle data zveřejnění.

Nejlepší stránky v katalogu

Žebříček odkazů v katalogu sestavený podle počtu návštěvníků, kteří k nám přišli z uvedeného odkazu tj. klikli na odkaz, který se webmaster zařazených stránek dozví, pokud klikne na odkaz [Editovat] u svého záznamu.

Nejpopulárnější stránky v katalogu

Je žebříček odkazů na které návštěvníci našeho katalogu nejvíce klikají.

Reklama a propagace

Naše ikonky

Pokud se Vám náš katalog líbí, můžete na svém webu použít některou z našich ikonek:

ikonka 1 (88x31 bodů)

Alfa-Elchron

kód pro přidání ikonky do vašich stránek:

<a href="http://alfa.elchron.cz"><img src="http://alfa.elchron.cz/images/ikonka2-alfa.gif" alt="Alfa Elchron" width="88" height="31" srtyle="border:0"></a>

ikonka 2 (80x15 bodů)

Alfa-Elchron

kód pro přidání ikonky do vašich stránek:

<a href="http://alfa.elchron.cz"><img src="http://alfa.elchron.cz/images/e-alfa.png" alt="Alfa Elchron" width="80" height="15" style="border:0"></a>

Body kvality

Takzvané "body kvality" jsou jedním z parametrů podle kterých jsou odkazy v katalobu setřízeny. Tyto body lze získat především odkazováním na náš katalog pomocí unikátního kódu. Za každého unikátního návštěvníka, který přijde do našeho katalogu pomocí tohoto odkazu získáte jeden bod kvality. Tento html kód získate v e-mailové zprávě potvrzující zařazení odkazu do katalogu nebo kliknutím na text [ Editovat ] u Vašeho odkazu v katalogu.

Tyto body slouží k řazení odkazů v katalogu "podle kavality", k setavení žebříčku "Nejlepší stránky v katalogu". Dále také tyto body můžete použít k propagaci Vašeho odkazu v katalogu. Propagaci můžete zapnout v editaci Vašeho odkazu, propagaci nelze zapnout pro odkazy s tématikou erotiky a sexu. Odkazy u kterých je tato propagace zapnuta jsou barevně označeny, jsou vypisovány přednostně v seznamech řazených dle kvality a záznam s největším počtem bodů je také zobrazován na hlavní stránce. Pokud někdo na takto propagovaný odkaz klikne, tak je jeden bod kavality odečten.


Rozvoj našeho katalogu můžete také podpořit finančním darem pomocí služby PayPal:
PayPalPravidla pro zveřejmení odkazů

 1. Obecná pravidla
  • Ve všech případech jsou konečnými arbitry administrátoři tohoto katalogu.
  • Administrátor a majitel tohoto katalogu nenese žádnou odpovědnost za škodu či ušlý zisk vzniklé uvedením podoby odkazu do souladu s těmito pravidly ať již v okamžiku zatřízení odkazu či během pozdější kontroly.
  • Odkazy nebo žádosti s obsahem porušujícím tato pravidla mohou být penalizovány, editovány či smazány (s e-mailovým vyrozuměním či bez něj).
  • Odkaz umístěný v tomto katalogu stejně jako webová prezentace, na níž odkazuje, nesmí odporovat platným mezinárodním právním normám, platným právním normám České republiky a obecně uznávaným mravním hodnotám a etickým pravidlům administrátorů tohoto katalogu.
  • Do katalogu mohou být zařazeny pouze stránky v české nebo slovenské jazykové verzi.
  • Na e-mailovou adresu zadonou při registraci odkazu, mohou být zazílány informační e-maily.
  • Vyplněním a odesláním registračního formuláře je projeven souhlas s těmito podmínkami.
 2. Název stránky
  • Titulek uvádí (pokud je to možné - viz dále) oficiální název navrhovaných stránek (v takovém případě by měl být jasně viditelný při otevření stránky v prohlížeči) případně oficiální název společnosti, kterou stránky prezentují.
  • Název stránky musí být v rozmezí 4 až 120 znaků.
  • Název stránky musí začínat velkým písmenem (A-Z), popřípadě zdůvodnitelnou číslovkou, nesmí začínat ani obsahovat znaky !, @, #, $, %, ^, ..., * apod. Za prvním velkým písmenem následují písmena malá. Nesmí v něm být použity superlativy a zmínky o kvalitě nebo ceně. Výjimky platí pouze pro odkazy s titulkem v souladu s obchodním rejstříkem, rejstříkem fyzických osob nebo pro titulky obsahující slova v tvaru obecně používaném na internetu.
  • Název stránky musí být zadán v českém nebo slovenském jazyce.
 3. URL stránky (internetová adresa)
  • URL musí být zadáno s http:// na začátku.
  • URL nesmí mířit na tzv. cgi skripty na placených serverech, které na konci obsahují znaky pro identifikaci uživatele (jméno, ID apod.).
  • URL musí být v době zatřízení odkazu do databáze funkční. Obsah webové prezentace na kterou dané URL odkazuje musí být v souladu s textem odkazu.
 4. Popis odkazu
  • Popisek odkazu blíže určuje obsah webové prezentace, na kterou odkazuje.
  • Popisek musí být tvořen smysluplnými větami. Věty popisku musí vždy začínat velkým písmenem a pokračovat malými.
  • V popisku nesmí být obsažena slova s předponou "nej" (pokud nejde např. o soutěž o nejlepší píseň), superlativy a zmínky o kvalitě, kvantitě, slevách nebo ceně (např.: výborný, nejvýhodnější, levný, výhodný, zdarma), e-mailové či telefonní kontakty a poštovní adresu. Pokud popisek odkazuje na časově omezenou akci, je povoleno v popisku uvádět i datum jejího konání. V popisku není dovoleno uvádět proměnlivé informace.
  • Popisek by neměl být výpisem klíčových slov pro hledání (např. Prodej, výkup, komise, protiúčet, leasing).
  • Popis odkazu musí být zadán v českém nebo slovenském jazyce.
  • Popis musí být v rozmězí 30 až 384 znaků.
 5. Kategorie
  • Hlavním cílem je umisťovat odkazy do tematicky správných sekcí a (v případě, že je to možné) co nejhlouběji ve stromové struktuře kategorií katalogu.
  • Není možné přidávat více odkazů na jednu prezentaci do stejné kategorie nebo do kategorie, která leží v kořenové struktuře kategorií pod nebo nad tou, v níž je už je jiný odkaz této WWW prezentace zařazen.
  • Obsahuje-li stránka erotický obsah, musí dále splňovat i pravidla pro zařazení odkazu s erotickou tématikou>
 6. Země
  • Vyberte zemi příslušnou k Vaší stránce či činnosti podniku (tj. pokud v české republice prodáváte zájezdy do egypta, uveďte Českou republiku ne Egypt).
  • V případě, že jako zemi vybíráte Českou republiku, vyberte kraj Vaší působnosti.
 7. Počet a podoba odkazů
  • Odkazy umístěné v sekcích, kde je nutná častá aktualizace (např. programy kin, divadel ...), musí být aktualizovány.
  • Stránka musí vést přímo na obsah uváděný v popisku. V případě přesměrování na zcela jinou prezentaci bude odkaz smazán. To samé se týká případů, kdy odkaz obsahuje nevyžádanou reklamu (např. pop-up okna).
  • Prezentace musí být hodnotná, musí mít informační hodnotu.Zásady ochrany osobních údajů
Kontakty