Celkem kategorií: 577; Celkem odkazů: 28592
Přidat odkaz do katalogu.

Dnes je: Pátek 29. 09. 2023

Svátek má Michal, zítra slaví Jeroným

   

Top >> Instituce  >>

Vědecké instituce

  

Seřadit podle: abecedy | kvality Přidat odkaz

Náhled webu  Asociace inovačního podnikání České republiky, z.s
Czech Republic Asociace inovačního podnikání České republiky, z.s
Hlavní činností AIP ČR, z.s. je: Výzkum a vývoj v oblasti inovačního podnikání, tj. výzkumu, vývoje a inovací, transferu technologií, nových materiálů a technologií, vědeckotechnických parků, inovačních firem, inovačních procesů, inovační infrastruktury, inovačního potenciálu a podmínek pro fungující inovační trh, a to za respektování pravidel rámce společenství Evropské unie (rámec společenství pro státní podpory výzkumu, vývoje a inovací) a dalších obecně závazných právních předpisů.

Přidáno: 03.04. 2015; Poslední aktualizace: 11.09. 2023; Bodů kvality: 0; Dostal návštěvníků: 1
http://www.aipcr.cz/ [ Editovat ] [ Chybný odkaz ] Hodnocení stránky (0)

Náhled webu CZELO - Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace
Czech RepublicCZELO - Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace
Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace (Czech Liaison Office for Research, Development and Innovation – CZELO) vznikla v roce 2005. Byla zřízena v Bruselu za účelem podpory českých výzkumníků při zapojování do mezinárodních výzkumných projektů a evropské výzkumné spolupráce.

Přidáno: 02.04. 2015; Poslední aktualizace: 11.09. 2023; Bodů kvality: 0; Dostal návštěvníků: 0
https://www.czelo.cz/cs [ Editovat ] [ Chybný odkaz ] Hodnocení stránky (0)

Náhled webu Grantová agentura ČR
Czech RepublicGrantová agentura ČR
Grantová agentura České republiky (GA ČR) je organizační složkou státu, jejímž posláním je účelovou formou podporovat základní výzkum, a to výhradně z veřejných prostředků. Jde o jedinou instituci tohoto typu a s tímto posláním v ČR. Při své činnosti se řídí zákonem č. 130/2002 Sb., o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací, a je samostatnou účetní jednotkou. Hospodaří tedy samostatně s účelovými a institucionálními prostředky přidělenými státním rozpočtem. GA ČR zahájila svoji činnost v roce 1993. V rámci vyhlášených programů poskytuje finanční podporu na vědecké projekty jak pro erudované vědce a týmy, tak pro mladé a začínající vědecké pracovníky.

Přidáno: 03.04. 2015; Poslední aktualizace: 11.09. 2023; Bodů kvality: 0; Dostal návštěvníků: 0
https://gacr.cz/ [ Editovat ] [ Chybný odkaz ] Hodnocení stránky (0)

Náhled webu IC DAAD Praha
Czech RepublicIC DAAD Praha
Informační centrum DAAD Praha poskytuje informace o studiu a výzkumu v Německu, o stipendiích DAAD i jiných organizací a poradí Vám, jak naplánovat studijní nebo výzkumný pobyt. IC DAAD je také partnerem pro české i zahraniční instituce v oblasti akademické spolupráce.

Přidáno: 03.04. 2015; Poslední aktualizace: 11.09. 2023; Bodů kvality: 0; Dostal návštěvníků: 0
https://www.daad.cz/cs/ [ Editovat ] [ Chybný odkaz ] Hodnocení stránky (0)

Náhled webu Technologická agentura ČR
Czech RepublicTechnologická agentura ČR
Technologická agentura České republiky (dále jen „ Technologická agentura“) je organizační složkou státu a správcem rozpočtové kapitoly podle § 36a zákona č. 130/2002 Sb., o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací z veřejných prostředků a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací), ve znění zákona č. 110/2009 Sb. (dále jen „ zákon“). Technologická agentura je samostatnou účetní jednotkou a hospodaří samostatně s účelovými a institucionálními prostředky přidělenými zákonem o státním rozpočtu České republiky. Sídlem Technologické agentury je Praha.

Přidáno: 03.04. 2015; Poslední aktualizace: 11.09. 2023; Bodů kvality: 0; Dostal návštěvníků: 0
https://www.tacr.cz/ [ Editovat ] [ Chybný odkaz ] Hodnocení stránky (0)

Náhled webu Ceitec
Czech RepublicCeitec
CEITEC je centrem vědecké excelence v oblasti věd o živé přírodě a pokročilých materiálů a technologií, jehož hlavním posláním je vybudování významného evropského centra vědy a vzdělanosti se špičkovým zázemím a podmínkami pro nejlepší vědecké pracovníky v Brně. CEITEC byl schválen Evropskou komisí 6. června 2011. Vznikl ze společného projektu 6 nejvýznamnějších brněnských univerzit a výzkumných institucí za podpory Jihomoravského kraje a města Brna.

Přidáno: 12.03. 2015; Poslední aktualizace: 11.09. 2023; Bodů kvality: 0; Dostal návštěvníků: 0
https://www.ceitec.cz/ [ Editovat ] [ Chybný odkaz ] Hodnocení stránky (0)

Náhled webu Český institut pro akreditaci, o.p.s.
Czech RepublicČeský institut pro akreditaci, o.p.s.
Český institut pro akreditaci, obecně prospěšná společnost, jako Národní akreditační orgán založený vládou České republiky poskytuje své služby v souladu s platnými právními předpisy ve všech oblastech akreditace jak státním, tak privátním subjektům. Princip jednotného evropského akreditačního systému tvořeného národními akreditačními orgány, které fungují podle jednotných pravidel a akreditují podle definovaných mezinárodně uznávaných norem, vychází z postoje ES specifikované v Globální koncepci o přístupu ke zkoušení a certifikaci.

Přidáno: 17.02. 2016; Poslední aktualizace: 11.09. 2023; Bodů kvality: 0; Dostal návštěvníků: 0
https://www.cai.cz/ [ Editovat ] [ Chybný odkaz ] Hodnocení stránky (0)